סוגי טיפולים

הכי טובים בשבילך!

עיסוי

עיסוי ממוקד לשחרור שרירים. מתבצע במפגשים בין עצמות, גידים ורקמות עמוק. מתאים לשרירים תפוסים מפעילות ספורטיבית, מתח ועייפות.

דיקור סיני

אנרגיית החיים (הצ'י) זורמת בערוצים קבועים הנקראים מרידיאנים. מצב של בריאות מאופיין בזרימה חופשית ומשוחררת של האנרגיה בגוף.

שיאצו

מתארחים ומתארכים – שיטת טיפול של הרפואה הסינית המבוססת על נקודות לחיצה לאורך המרדיאנים, ומשלבת מתיחות של הגוף.

רפלקסולוגיה

מכף רגל ועד ראש – שיטת טיפול הוליסטית המבטאת את עקרון השתקפות הגוף ומערכותיו על כפות הרגליים.

נטורופתיה

שיטת ריפוי אלטרנטיבית לפיה ניתן למנוע או לרפא חלק מהמחלות על ידי עידוד מנגנוני ריפוי טבעיים של הגוף ועיצוב דרך חיים בריאה יותר, בהתבסס על תזונה, צמחי מרפא, שמנים אתריים, פעילות גופנית ועוד.

הילינג

טיפול המשתמש בטכניקות יד עדינות המטפלות בחסימות אנרגטיות ומסייעים למטופל להאיץ את הריפוי של הפיזי, הרגשי, הנפשית והרוחני.

טיפולים לכל גיל

בזואי אנחנו מטפלים במגוון רחב של גילאים

הגיל החופשי

זה הגיל בו אנחנו אדונים לזמן ולבחירות שלנו מתוך הערכה והבנה בצורך של הגוף במגע, בהקשבה וברגישות. התובנות וההבנות כבר יושבות עמוק עמוק בגוף ובנפש וזה הזמן להתחיל שגרת תחזוקה אמיתית לעצמנו.

קרא עוד...

בוגרים

מטבע החיים, כולנו חווים מתח עומס ושחיקה. עד כמה אנחנו מודעים לנוכחות שלהם בתוכנו? עד כמה אנחנו פועלים כדי לפוגג ולצמצם את ההשפעה שלהם עלינו?

קרא עוד...

ספורטאים

מתכוננים למרתון? רוצים להתאמן נכון ולצמצם פגיעות גופניות? מתאוששים מפציעה? נשמח לעזור לכם לשמור על גופכם בעת מאמץ, ולהעניק לכם ליווי המותאם לתכנית האימונים שלכם.

קרא עוד...

חיילים

עיסוי עבור החיילים, הינו טיפול שקיבל תאוצה בשנים האחרונות. לאחר מסעות, בתקופה של עומס, וגם לפינוק הגוף. עיסוי הנועד לתחזק את הגוף העובד בעצימות גבוהה יחד עם שמירה על שיגרת חיים בריאה ללא פציעות.

קרא עוד...

ילדים ונוער

בבית לרפואה הוליסטית אנחנו מטפלים בילדים בגילאי 5 עד 18 באמצעות דיקור סיני. הטיפולים קצרים יחסית (עד חצי שעה), ונותנים מענה למגוון בעיות גופניות ורגשיות. 

קרא עוד...

רוצים לקבוע תור? להתייעץ?

אנחנו זמינות לענות על שאלות ולייעץ בין הטיפולים.
אם לא ענינו, נחזור אליכם בהקדם!

זואי – הבית לרפואה הוליסטית, נמצא בכפר ורדים, וממוקם על רקע נופי הגליל. בחדרי הטיפול, המעוצבים בסגנון כפרי, מחכות ידיים שיודעות להקשיב לך, להפיג מתח וכאב וגם לשמח.

Open chat
שלום, הגעת לזואי - הבית לרפואה הוליסטית. כתוב לנו כאן במה אתה מעוניין וכבר נחזור אליך תודה רבה :)