קצת על התהליך

כל טיפול מתחיל בשיחת הכרות דיסקרטית עם אושרה בן זקן, מטפלת ברפואה משלימה ומנהלת הבית לרפואה הוליסטית. בשיחה עולים נושאיים רפואיים ואישיים המאפשרים לה להתאים את סוג הטיפול להעדפות ולצרכים של כל לקוח ולקוחה, ולמצבם הגופני והבריאותי.
לרוב, כבר בתום השיחה ניתן להתחיל בטיפול ראשון. תהליך הטיפול הכולל יכול להיות ממוקד וקצר טווח או ממושך, גם במטרה לתחזק את הגוף באופן קבוע.

מי הלקוחות שלנו

בזואי אנחנו מטפלים במגוון רחב של גילאים

הגיל החופשי

זה הגיל בו אנחנו אדונים לזמן ולבחירות שלנו מתוך הערכה והבנה בצורך של הגוף במגע, בהקשבה וברגישות. התובנות וההבנות כבר יושבות עמוק עמוק בגוף ובנפש וזה הזמן להתחיל שגרת תחזוקה אמיתית לעצמנו.

קרא עוד...

בוגרים

מטבע החיים, כולנו חווים מתח עומס ושחיקה. עד כמה אנחנו מודעים לנוכחות שלהם בתוכנו? עד כמה אנחנו פועלים כדי לפוגג ולצמצם את ההשפעה שלהם עלינו?

קרא עוד...

ספורטאים

מתכוננים למרתון? רוצים להתאמן נכון ולצמצם פגיעות גופניות? מתאוששים מפציעה? נשמח לעזור לכם לשמור על גופכם בעת מאמץ, ולהעניק לכם ליווי המותאם לתכנית האימונים שלכם.

קרא עוד...

חיילים

עיסוי עבור החיילים, הינו טיפול שקיבל תאוצה בשנים האחרונות. לאחר מסעות, בתקופה של עומס, וגם לפינוק הגוף. עיסוי הנועד לתחזק את הגוף העובד בעצימות גבוהה יחד עם שמירה על שיגרת חיים בריאה ללא פציעות.

קרא עוד...

ילדים ונוער

בבית לרפואה הוליסטית אנחנו מטפלים בילדים בגילאי 5 עד 18 באמצעות דיקור סיני. הטיפולים קצרים יחסית (עד חצי שעה), ונותנים מענה למגוון בעיות גופניות ורגשיות. 

קרא עוד...

במה אנחנו מטפלים

הטיפולים מעוררים ומחזקים את מחזור הדם, משפרים משמעותית בעיות בלחץ דם, כולסטרול, כאבי ראש ומיגרנות, ומסייעים לריפוי במגוון תחומים נוספים:

סטרס: 

במצבי לחץ ועומס הגוף מייצר רעלים, תפקודו משתבש והתוצאה: מערכת החיסון אינה מתפקדת במלואה והופכת לרגישה יותר למחלות ולחולי.

בעיות אורטופדיות: 

כאבי גב, ברכיים, מפרקים, בעיות צוואר, נימול וחוסר תחושה.

בעיות במערכת הנשימה:

אלרגיה, אסטמה, סטרידור ודלקות אוזניים.

בעיות במערכת העיכול ומערכת השתן:

טיפול בעצירויות, כאבי בטן, גזים וריגושיות שונות בתחום הקיבה, השמנה, דלקות בשלפוחית השתן ופרוסטטה.

טיפולים מותאמים לנשים:

הקלה על כאבי מחזור, בעיות פוריות, שינוי הורמונלי בגיל המעבר, אי סדירות במחזור.

שיטות הטיפול

חלק משיטות האבחון והטיפול מבוססות על ארבעת היסודות של הרפואה ההודית: אוויר, אש, מים ואדמה. ברפואה הסינית מתייחסים לחמישה יסודות: עץ, מים, מתכת, אדמה ואש. כל אלמנט מייצג איברים וחומרים שונים בגוף, וקשור לחושים ולתכונות אנושיות.

חוסר איזון ביסוד מסוים יוצר סטגנציה (תקיעות) באיבר הגוף הקשור אליו, ומשפיע גם על יתר היסודות, היות שביניהם מתקיימים קשרי גומלין.

הטיפול מסייע להשגת איזון בין הגוף לנפש מתוך התפיסה שבעיות גופניות וחולי מבטאות את מצוקת הנפש: "נפש בריאה בגוף בריא"; המטופלים עוברים אצלנו תהליך רגשי ופיזי, במרחב בטוח ודיסקרטי, המאפשר להשתחרר מקיבעונות ולערוך שינויים באורח החיים.

רוצים לקבוע תור? להתייעץ?

אנחנו זמינות לענות על שאלות ולייעץ בין הטיפולים.
אם לא ענינו, נחזור אליכם בהקדם!

זואי – הבית לרפואה הוליסטית, נמצא בכפר ורדים, וממוקם על רקע נופי הגליל. בחדרי הטיפול, המעוצבים בסגנון כפרי, מחכות ידיים שיודעות להקשיב לך, להפיג מתח וכאב וגם לשמח.

Open chat
שלום, הגעת לזואי - הבית לרפואה הוליסטית. כתוב לנו כאן במה אתה מעוניין וכבר נחזור אליך תודה רבה :)